Podrobný informační web o dovolené v Tunisku.

Dovolená Nabeul

Vyhledávají se aktuálně nejvýhodnější termíny do Tuniska do destinace Nabeul

Byzance

Byzance

Tunisko > Nabeul > Nabeul‎ Hotelové zařízení má3 hvězdičky hvězdičky. *** Návštěvníci dávají pobytu Byzance hodnocení: 2.1 / 5. zařízení má svůj bazén, díky své poloze má klidné okolí, vzdálenost od moře 100 m Jídlo v rámci pobytu je: All Inclusive . Odlet: pátek 18.10. Návrat: pátek 25.10. Délka pobytu je 8 dnů, 7 nocí. Odlétá se z letiště: Praha . Konečná cena 10 190 Kč recenze pobytu ověřit dostupnost
Sol Azur Beach Congres

Sol Azur Beach Congres

Tunisko > Nabeul Hotelové zařízení má4 hvězdičky hvězdičky. **** zařízení má svůj bazén, volně přístupný vnitřní bazén, vzdálenost od moře 200 m Jídlo v rámci pobytu je: All Inclusive . Odlet: úterý 22.10. Návrat: úterý 29.10. Délka pobytu je 8 dnů, 7 nocí. Odlétá se z letiště: Praha . Konečná cena 11 990 Kč recenze pobytu ověřit dostupnost
Khayam Garden Beach & Spa

Khayam Garden Beach & Spa

Tunisko > Nabeul > Nabeul‎ Hotelové zařízení má4 hvězdičky hvězdičky. **** Návštěvníci dávají pobytu Khayam Garden Beach & Spa hodnocení: 3.1 / 5. je to přímo u moře Jídlo v rámci pobytu je: Ultra All inclusive . Odlet: úterý 22.10. Návrat: úterý 29.10. Délka pobytu je 8 dnů, 7 nocí. Odlétá se z letiště: Praha . Konečná cena 12 990 Kč recenze pobytu ověřit dostupnost
Sunconnect Delfino Beach

Sunconnect Delfino Beach

Tunisko > Nabeul Hotelové zařízení má4 hvězdičky hvězdičky. **** zařízení má svůj bazén, volně přístupný vnitřní bazén, je to přímo u moře Jídlo v rámci pobytu je: All Inclusive . Odlet: úterý 22.10. Návrat: úterý 29.10. Délka pobytu je 8 dnů, 7 nocí. Odlétá se z letiště: Praha . Konečná cena 18 890 Kč recenze pobytu ověřit dostupnost
Zobrazily se 4 termíny.

Nabeul

Nabeul je pěkné větší tuniské město s pěkně zeleným okolím, což v Tunisku není vůbec běžné. Pláže má čisté a obrácené k jihu, a tak představuje velmi zajímavý cíl pro cestovatele mířící na klidnou, ale pestrou dovolenou.

Velké staré město Nabeul leží něco víc než kilometr od moře, okolo je novější zástavba. Všude ve městě probíhá normální tuniský život. V zóně kolem moře je dost místa pro velké hotely se zahradami a vlastními bazény, i když je to stále ve městě.

Z Nabeulu se dají dělat procházky po městě a okolí nebo se můžete vydat na západ do asi 10 km vzdáleného Hammametu. Jezdí tam vlak a autobusy. Hammamet je podobné letovisko, ale má trochu malebnější medinu a přístav.

Další informace o městě Nabeul.

Nabeul na mapě Tuniska

Velmi dobré koupání v jiných zemích: Turecká Riviéra, Slunečné pobřeží Last Minute, Lanzarote, Taba, Stalida, Lefkáda, Nabeul

Dovolená v Tunisku

Výhody dovolené v Tunisku:

  • Tunisko je blízko. Do Tuniska trvá jen něco málo přes dvě hodiny.
  • V Tunisku je dobré počasí. Na koupání je po většinu roku. Další informace o počasí v Tunisku.
  • V Tunisku je levně. Kromě cenově dostupných dovolených se dá sehnat laciné ubytování i individuálně.

V Tunisku se platí tuniským dinárem. Běžně se dá vyměnit ve směnárnách za eura nebo vybrat z bankomatu.

Jídlo v Tunisku je inspirované francouzskou kuchyní a v hotelích přizpůsobené Evropanům ještě víc, takže se běžně setkáte s normální hotelovou stravou. Trochu větší exotika je to ve vnitrozemí, ale není to nic, co by se nedalo sníst. Tuniské hotely obvykle nabízejí jídlo formou švédských stolů. A protože nejen jídlem živ je člověk, mají i všechny hotely wifi, která ale ne vždy dosáhne na pokoje.

V Tunisku jsou pláže rozdílné úrovně. Jejich čistota závisí nejčastěji na počasí a ročním období, ale obecně se dá říct, že se hotelové komplexy snaží pláže uklízet, co to jde.

Většinu povrchu Tuniska tvoří pouště a hory. V okolí Tabarky na severu jsou lesy a ve střední části země solná jezera. V turistických oblastech jsou nejčastěji dobře zavlažované zahrady.

V Tunisku se dá jezdit na hodně výletů, buďto individuálně nebo na výlety organizované cestovními kancelářemi. Oblíbenými cíly jsou Kartágo, Koloseum El Jem nebo nábožensky významné město Kairouan.Při plánování výletů je potřeba uvědomit si měřítko mapy, na které plánujete. Naštěstí v posledních letech Tunisané postavili hodně dálnic, které dopravu po zemi dost zrychlují.

Tunisko má 6 mezinárodních letišť. Podrobnosti o létání do Tuniska.

Informační web tunisko.com o dovolené v Tunisku píše a programuje Dušan Janovský. tel. 732746901, email janovsky@gmail.com .