Podrobný informační web o dovolené v Tunisku.

Dovolená Nabeul

Vyhledávají se aktuálně nejvýhodnější termíny do Tuniska do destinace Nabeul

Palmyra Club Nabeul

Palmyra Club Nabeul

Tunisko > Nabeul Hotelové zařízení má 3 hvězdičky. *** zařízení má svůj bazén, je to přímo u moře Jídlo v rámci pobytu je: All Inclusive . Odlet: pátek 2.10. Návrat: pátek 9.10. Délka pobytu je 8 dnů, 7 nocí. Odlétá se z letiště: Brno Ostrava . Konečná cena 11 190 Kč recenze pobytu další termíny
Sol Azur Beach Congres

Sol Azur Beach Congres

Tunisko > Nabeul Hotelové zařízení má 4 hvězdičky. **** zařízení má svůj bazén, volně přístupný vnitřní bazén, vzdálenost od moře 200 m Jídlo v rámci pobytu je: All Inclusive . Odlet: pátek 2.10. Návrat: pátek 9.10. Délka pobytu je 8 dnů, 7 nocí. Odlétá se z letiště: Brno Ostrava . Konečná cena 13 690 Kč recenze pobytu další termíny
Hotel Delphino Beach Resort & Spa

Hotel Delphino Beach Resort & Spa

Tunisko > Nabeul Hotelové zařízení má 4.5 hvězdiček. **** zařízení má svůj bazén, volně přístupný vnitřní bazén, je to přímo u moře Jídlo v rámci pobytu je: All Inclusive . Odlet: neděle 4.10. Návrat: sobota 10.10. Délka pobytu je 7 dnů, 6 nocí. Odlétá se z letiště: Praha . Konečná cena 13 990 Kč recenze pobytu další termíny
Zobrazily se 3 termíny.

Nabeul

Nabeul je pěkné větší tuniské město s pěkně zeleným okolím, což v Tunisku není vůbec běžné. Pláže má čisté a obrácené k jihu, a tak představuje velmi zajímavý cíl pro cestovatele mířící na klidnou, ale pestrou dovolenou.

Velké staré město Nabeul leží něco víc než kilometr od moře, okolo je novější zástavba. Všude ve městě probíhá normální tuniský život. V zóně kolem moře je dost místa pro velké hotely se zahradami a vlastními bazény, i když je to stále ve městě.

Z Nabeulu se dají dělat procházky po městě a okolí nebo se můžete vydat na západ do asi 10 km vzdáleného Hammametu. Jezdí tam vlak a autobusy. Hammamet je podobné letovisko, ale má trochu malebnější medinu a přístav.

Další informace o městě Nabeul.

Nabeul na mapě Tuniska

Velmi dobré koupání v jiných zemích: Turecká Riviéra, Slunečné pobřeží Last Minute, Lanzarote, Taba, Stalida, Lefkáda, Nabeul

Dovolená v Tunisku

Výhody dovolené v Tunisku:

  • Tunisko je blízko. Do Tuniska trvá jen něco málo přes dvě hodiny.
  • V Tunisku je dobré počasí. Na koupání je po většinu roku. Další informace o počasí v Tunisku.
  • V Tunisku je levně. Kromě cenově dostupných dovolených se dá sehnat laciné ubytování i individuálně.

V Tunisku se platí tuniským dinárem. Běžně se dá vyměnit ve směnárnách za eura nebo vybrat z bankomatu.

Jídlo v Tunisku je inspirované francouzskou kuchyní a v hotelích přizpůsobené Evropanům ještě víc, takže se běžně setkáte s normální hotelovou stravou. Trochu větší exotika je to ve vnitrozemí, ale není to nic, co by se nedalo sníst. Tuniské hotely obvykle nabízejí jídlo formou švédských stolů. A protože nejen jídlem živ je člověk, mají i všechny hotely wifi, která ale ne vždy dosáhne na pokoje.

V Tunisku jsou pláže rozdílné úrovně. Jejich čistota závisí nejčastěji na počasí a ročním období, ale obecně se dá říct, že se hotelové komplexy snaží pláže uklízet, co to jde.

  • Většinu povrchu Tuniska tvoří pouště a hory.
  • V okolí Tabarky na severu jsou lesy a ve střední části země solná jezera.
  • V turistických oblastech jsou nejčastěji dobře zavlažované zahrady.

V Tunisku se dá jezdit na hodně výletů, buďto individuálně nebo na výlety organizované cestovními kancelářemi. Oblíbenými cíly jsou Kartágo, Koloseum El Jem nebo nábožensky významné město Kairouan.Při plánování výletů je potřeba uvědomit si měřítko mapy, na které plánujete. Naštěstí v posledních letech Tunisané postavili hodně dálnic, které dopravu po zemi dost zrychlují.

Informační web tunisko.com o dovolené v Tunisku píše a programuje Dušan Janovský. tel. 732746901, email info@tunisko.com . Facebook.