Bordel v Tunisku

Bordelem myslím nepořádek. V Tunisku si nepořádku užijete spoustu. Odpadky se válejí všude, s výjimkou míst, kde je někdo uklízí. Taková uklízená místa jsou pouze zahrady, centra významných měst, okolí městských hotelů a úřadů.

Prohlídka tuniské skládky je skutečně zážitek. Skládky najdete všude na perifériích měst a kus dál od hotelů. Válí se zde naprosto cokoliv, opravdu cokoliv.

Mám teorii, že jak je v Tunisku horko a sucho, tak odpadky nehnijí, což městům umožňuje udržet si celkem zdravé klima. Podobný bordel je například v jižní Americe, kde ovšem vzhledem k vlhčímu klimatu produkují těžký puch.

Tuniská města jsou zanedbaná, neudržovaná a špinavá. Běžný standard měst je o řád horší než například odpovídá českým poměrům konce osmdesátých let. Existují ovšem výjimky. Hlavní město Tunis je relativně hezké a uklízené, přístavní město Port Kantaui je výstavné a čisté jak nějaké město francouzské.

Na obranu Tunisanů je třeba říct, že my Češi jsme někdy moc citliví. Leckterá česká ves má za humny také pěkný svinčík, ale u nás to nějak nevnímáme.

bordel kocickabordel skladkabordel vanabordel 9

 

bordel 1bordel 10bordel 11bordel 12bordel 13bordel 2bordel 5bordel 7bordel 8

Informace pro zvědavé turisty

Tunisko.com píše Yuhů, © 2005 - 2022, tel. 732 746 901, info@tunisko.com, kontakt.